RM Gastro P 12 Kétaknás pizzakemence
Cikkszám: P12
(2 értékelés alapján)
RM Gastro P 12 Kétaknás pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében a két szinten összesen 12 db 33 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni, hatot-hatot szintenként.
Termék jellemzői:
- a 2 db kemence mérete: 700 mm x 1050 mm x 150 mm,
- a pizzakemence alul-felül magas porozitású, nagy párafelvevő képességű, hő -és tűzálló samott kőből van,
- tekerőgombos vezérlés,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- belső világítás,
- digitális hőmérő,
- a hőfokot 50-450°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro P 12 Kétaknás pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | P12 |
| Szélesség | 975 mm |
| Mélység | 1185 mm |
| Magasság | 763 mm |
| Súly | 227.9 kg |
| Teljesítmény | 14,4 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 aknás, a kamrák belső mérete: 700 x 1050 x 150 mm |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Szabolcsi Gábor, Tiszaföldvár - 2017.02.28
Szabolcsi Virág, Kistarcsa - 2016.09.07