RM Gastro B 8/50 Kétaknás pizzakemence
Cikkszám: B 8/50
(1 értékelés alapján)Termék ára
391 758 Ft + ÁFA
Bruttó: 497 533 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro B 8/50 Kétaknás pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében a két szinten összesen 2 db 50 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni, egyet-egyet szintenként.
Termék jellemzői:
- a 2 db kemence mérete: 520 mm x 540 mm x 150 mm,
- a pizzakemencék sütőfelülete magas porozitású, nagy párafelvevő képességű, hő -és tűzálló samott kőből van,
- a samott kő 14 mm vastagságú,
- tekerőgombos vezérlés,
- idő és hőfok kapcsolás,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- üveg ablakkal,
- belső világítással,
- a hőfokot 50-450°C között tudjuk szabályozni,
- az alsó és felső fűtőszálak kamránként külön szabályozhatóak,
- opcionálisan analóg hőmérővel rendelhető
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro B 8/50 Kétaknás pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | B 8/50 |
| Szélesség | 775 mm |
| Mélység | 710 mm |
| Magasság | 510 mm |
| Súly | 60 kg |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 aknás, a kamrák belső mérete: 520 x 540 x 150 mm |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Puskás Flórián, Kunhegyes - 2016.04.11