RM Gastro E 8 Kétaknás pizzakemence
Cikkszám: E 8
(2 értékelés alapján)Termék ára
731 115 Ft + ÁFA
Bruttó: 928 516 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro E 8 Kétaknás pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében a két szinten összesen 8 db 33 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni, négyet-négyet szintenként.
Termék jellemzői:
- a 2 db kemence mérete: 700 mm x 700 mm x 150 mm,
- a pizzakemencék sütőfelülete magas porozitású, nagy párafelvevő képességű, hő -és tűzálló samott kőből van,
- a samott kő 14 mm vastagságú,
- tekerőgombos vezérlés,
- idő és hőfok kapcsolás,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- üveg ablakkal,
- belső világítással,
- a hőfokot 50-450°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro E 8 Kétaknás pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | E 8 |
| Szélesség | 980 mm |
| Mélység | 909 mm |
| Magasság | 763 mm |
| Súly | 159.2 kg |
| Teljesítmény | 9,6 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 aknás, a kamrák belső mérete: 700 x 700 x 150 mm |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Gereben Eszter, Üllő - 2016.10.25
Budai Klaudia, Bicske - 2016.09.23