RM Gastro FP 68 R Pizzakemence
Cikkszám: FP 68 R
(3 értékelés alapján)Termék ára
316 898 Ft + ÁFA
Bruttó: 402 461 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FP 68 R Pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében a két szinten összesen 2 db 35 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni, egyet-egyet szintenként.
Termék jellemzői:
- a 2 db kemence mérete: 410 mm x 370 mm x 90 mm,
- a pizzakemencék sütőfelülete magas porozitású, nagy párafelvevő képességű, hő -és tűzálló samott kőből van,
- tekerőgombos vezérlés,
- idő és hőfok kapcsolás,
- az alsó és felső fűtőszál külön vezérelhető,
- kamránként külön külön vezérelhető,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- üveg ablakkal,
- belső világítással,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- tökéletesen alkalmas frissen elkészített pizzák és egyéb snack-ek sütéséhez
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FP 68 R Kétaknás pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FP 68 R |
| Szélesség | 577 mm |
| Mélység | 537 mm |
| Magasság | 478 mm |
| Súly | 40.2 kg |
| Teljesítmény | 3,4 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 2 aknás, a kamrák belső mérete: 410 x 370 x 90 mm |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Sárközi Bianka, Üllő - 2016.12.11
Pál Adorján, Pusztaszabolcs - 2016.07.05
Sas Edina, Sajószentpéter - 2015.11.29