NTF SL 140 A Jéggép
Cikkszám: SL140A
(1 értékelés alapján)Termék ára
802 164 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 018 748 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 140 A Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- léghűtéssel működik,
- teljesítmény: 68 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 40 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 140 A Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL140A |
| Szélesség | 735 mm |
| Mélység | 603 mm |
| Magasság | 907 mm |
| Súly | 67 kg |
| Teljesítmény | 0,7 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | léghűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Nyitrai Panna, Marcali - 2015.10.08