NTF SL 35 AP Jéggép
Cikkszám: SL35AP
(3 értékelés alapján)Termék ára
358 028 Ft + ÁFA
Bruttó: 454 696 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 35 AP Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- léghűtéssel működik,
- műanyag borítás,
- teljesítmény: 22 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 4 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 35 AP Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL35AP |
| Szélesség | 355 mm |
| Mélység | 404 mm |
| Magasság | 590 mm |
| Súly | 28 kg |
| Teljesítmény | 0,32 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | léghűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Szép Róbert, Ács - 2016.12.13
Németh Lilla, Sarkad - 2016.05.06
Sas Flórián, Tát - 2016.03.11