NTF SL 60 A Jéggép
Cikkszám: SL60A
(2 értékelés alapján)Termék ára
446 608 Ft + ÁFA
Bruttó: 567 192 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 60 A Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- léghűtéssel működik,
- teljesítmény: 32 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 9 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 60 A Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL60A |
| Szélesség | 387 mm |
| Mélység | 465 mm |
| Magasság | 687 mm |
| Súly | 38 kg |
| Teljesítmény | 0,35 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | léghűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Kovács Vilmos, Szerencs - 2017.03.09
Faragó Petra, Pilisvörösvár - 2016.05.11