NTF SL 90 A Jéggép
Cikkszám: SL90A
(1 értékelés alapján)Termék ára
535 188 Ft + ÁFA
Bruttó: 679 689 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 90 A Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- léghűtéssel működik,
- teljesítmény: 46 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 25 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 90 A Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL90A |
| Szélesség | 497 mm |
| Mélység | 592 mm |
| Magasság | 797 mm |
| Súly | 52 kg |
| Teljesítmény | 0,45 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | léghűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Sass Alíz, Mórahalom - 2016.09.16