RM Gastro P 9 Pizzakemence
Cikkszám: P9
(2 értékelés alapján)
RM Gastro P 9 Pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében 9 db 33 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni.
Termék jellemzői:
- a kemence mérete: 1050 mm x 1050 mm x 150 mm,
- a pizzakemence alul-felül magas porozitású, nagy párafelvevő képességű, hő -és tűzálló samott kőből van,
- tekerőgombos vezérlésű,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- belső világítás,
- digitális hőmérő,
- a hőfokot 50-450°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro P 9 Pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | P9 |
| Szélesség | 1305 mm |
| Mélység | 1185 mm |
| Magasság | 412 mm |
| Súly | 157.7 kg |
| Teljesítmény | 12 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 1 aknás, kamra belső mérete: 1050 x 1050 x 150 mm |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Sass Judit, Füzesgyarmat - 2016.12.06
Kocsis Zalán, Balkány - 2016.05.10