RM Gastro FP 37 R Pizzakemence
Cikkszám: FP 37 R
(1 értékelés alapján)Termék ára
152 213 Ft + ÁFA
Bruttó: 193 311 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FP 37 R Pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében 1 db 35 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni.
Termék jellemzői:
- a kemence mérete: 410 mm x 370 mm x 90 mm,
- a pizzakemence sütőfelülete magas porozitású, nagy párafelvevő képességű, hő -és tűzálló samott kőből van,
- tekerőgombos vezérlés,
- idő és hőfok kapcsolás,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- üveg ablakkal,
- belső világítással,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- tökéletesen alkalmas frissen elkészített pizzák és egyéb snack-ek sütéséhez
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FP 37 R Pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FP 37 R |
| Szélesség | 550 mm |
| Mélység | 497 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 21.5 kg |
| Teljesítmény | 2 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 1 aknás, kamra belső mérete: 410 x 370 x 90 mm |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Kemény Léna, Felsőzsolca - 2016.10.13