RM Gastro FPP 36 Pizzakemence
Cikkszám: FPP 36
(3 értékelés alapján)Termék ára
187 147 Ft + ÁFA
Bruttó: 237 677 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FPP 36 Pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében 1 db 33 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni.
Termék jellemzői:
- a kemence mérete: 350 mm x 350 mm x 90 mm,
- a pizzakemence sütőfelülete tűzálló téglából van,
- digitális vezérlésű,
- három előre beállított program közül választhatunk,
- a plusz egy manuális program segítségével minden esetben személyre szabhatjuk a hőmérsékletet és az időtartamot is,
- a kivehető rácsnak köszönhetően tökéletesen alkalmas fagyasztott pizzák és egyéb snack-ek sütéséhez,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FPP 36 Pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FPP 36 |
| Szélesség | 505 mm |
| Mélység | 410 mm |
| Magasság | 215 mm |
| Súly | 17.6 kg |
| Teljesítmény | 1,75 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 1 aknás |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Nemes Tímea, Ibrány - 2017.03.01
Bajusz Lilla, Mezőkovácsháza - 2016.09.22
Kovács Krisztián, Szécsény - 2015.10.02