RM Gastro FTHRC 708 E Elektromos rostlap
Cikkszám: FTHRC 708 E
(3 értékelés alapján)Termék ára
633 800 Ft + ÁFA
Bruttó: 804 926 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTHRC 708 E Elektromos rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A rostlap a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
A krómozott rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. Az elektromos dupla rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- asztali kialakítás,
- rozsdamentes burkolat,
- 12 mm vastag, félig sima, félig bordázott krómozott sütőfelület,
- lekerekített élek,
- zsírgyűjtő fiókkal rendelkezik,
- a sütőlap mérete: 770 mm x 560 mm,
- a két modul egymástól függetlenül vezérelhető,
- hátsó és oldalsó felhajtás,
- a hőmérsékletet 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTHRC 708 E Elektromos rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTHRC 708 E |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 81 kg |
| Teljesítmény | 9 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | krómozott, fele sima, fele bordázott felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Farkas Evelin, Vésztő - 2017.03.13
Pokorni Barbara, Isaszeg - 2016.08.24
Kardos László, Balatonboglár - 2016.02.02