RM Gastro FTH 708 E Elektromos rostlap
Cikkszám: FTH 708 E
(1 értékelés alapján)Termék ára
561 437 Ft + ÁFA
Bruttó: 713 024 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTH 708 E Elektromos rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A rostlap a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Az öntöttvas rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. Az elektromos dupla rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- asztali kialakítás,
- rozsdamentes burkolat,
- 12 mm vastag, sima, öntöttvas sütőfelület,
- lekerekített élek,
- zsírgyűjtő fiókkal,
- a sütőlap mérete: 770 mm x 560 mm,
- a két modul egymástól függetlenül vezérelhető,
- hátsó és oldalsó felhajtás,
- a hőmérsékletet 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTH 708 E Elektromos rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTH 708 E |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 81 kg |
| Teljesítmény | 9 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | sima felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Baráth Gábor, Bonyhád - 2016.12.17