RM Gastro FTH 704 E Elektromos rostlap
Cikkszám: FTH 704 E
(2 értékelés alapján)Termék ára
371 797 Ft + ÁFA
Bruttó: 472 182 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTH 704 E Elektromos rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A rostlap a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Az öntöttvas rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. Az elektromos rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- asztali kialakítás,
- rozsdamentes burkolat,
- 12 mm vastag, sima, öntöttvas sütőfelület,
- lekerekített élek,
- zsírgyűjtő fiókkal rendelkezik,
- a sütőlap mérete: 370 mm x 560 mm,
- hátsó és oldalsó felhajtás,
- a hőmérsékletet 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTH 704 E Elektromos rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTH 704 E |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 45 kg |
| Teljesítmény | 4,5 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | sima felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Samsa Bea, Dunavarsány - 2016.03.08
Kovách Niki, Újszász - 2016.01.06