Termék ára
1 764 184 Ft + ÁFA
Bruttó: 2 240 514 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FE 780/17 G Gázüzemű fritőz
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A fritőz a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Termék jellemzői:
- 2 x 17 literes,
- kétaknás,
- álló kialakítás,
- hidegzónás,
- olajszűrő és tároló tartállyal felszerelt,
- olajleeresztőcsappal rendelkezik,
- a hőmérsékletet 50-190 °C között tudjuk szabályozni,
- biztonsági termosztát,
- biztonsági mikrokapcsoló,
- piezzo elektromos gyújtással működik,
- zárt semleges szekrényre van helyezve,
- 1 db 1/1 méretű kosárral vagy 2 db 1/2-es méretű kosárral rendelhető
A következő RM Gastro kosarak kompatibilisek a fritőzhöz:
- 1/2-es Kosár 17 literes fritőzhöz,
- 1/1-es Kosár 17 literes fritőzhöz
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FE 780/17 G Gázüzemű fritőzt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FE 780/17 G |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 69 kg |
| Teljesítmény | 28 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 2 aknás, 17 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába