RM Gastro FE 708/13 E Elektromos fritőz
Cikkszám: FE 708/13 E
(3 értékelés alapján)Termék ára
988 128 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 254 923 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FE 708/13 E Elektromos fritőz
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A fritőz a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Termék jellemzői:
- 2 x 13 literes,
- kétaknás,
- asztali kialakítás,
- hidegzónás,
- olajszűrő és tároló tartállyal felszerelt,
- olajleeresztőcsappal rendelkezik,
- 1,5 mm lemezvastagságú rozsdamentes acél burkolat és tartályok,
- a hőmérsékletet 50-190 °C között tudjuk szabályozni,
- biztonsági termosztáttal rendelkezik,
- biztonsági mikrokapcsolóval felszerelt,
- 2 db 1/1 méretű kosárral rendelkezik
A következő RM Gastro kosarak kompatibilisek a fritőzhöz:
- 1/2-es Kosár 13 literes fritőzhöz,
- 1/1-es Kosár 13 literes fritőzhöz,
- 1/1-es Kosár 13 vagy 15 literes fritőzhöz,
- 1/2-es Kosár 13 vagy 15 literes fritőzhöz
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FE 708/13 E Elektromos fritőzt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FE 708/13 E |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 313 mm |
| Súly | 53 kg |
| Teljesítmény | 25 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 aknás, 13 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Kató Szabina, Siklós - 2016.12.01
Kurucz Gergő, Kaba - 2016.06.10
Pesti Szandra, Téglás - 2016.05.14