RM Gastro FE 740/13 E Elektromos fritőz
Cikkszám: FE 740/13 E
(2 értékelés alapján)Termék ára
671 230 Ft + ÁFA
Bruttó: 852 463 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FE 740/13 E Elektromos fritőz
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A fritőz a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Termék jellemzői:
- 13 literes,
- álló kialakítás,
- hidegzónás,
- olajszűrő és tároló tartállyal felszerelt,
- olajleeresztőcsappal rendelkezik,
- egy aknás fritőz,
- 1,5 mm lemezvastagságú rozsdamentes acél burkolat és tartályok,
- a hőmérsékletet 50-190 °C között tudjuk szabályozni,
- biztonsági termosztáttal rendelkezik,
- biztonsági mikrokapcsolóval felszerelt,
- zárt semleges szekrényre van helyezve,
- 1 db 1/1 méretű kosárral rendelkezik
A következő RM Gastro kosarak kompatibilisek a fritőzhöz:
- 1/2-es Kosár 13 literes fritőzhöz,
- 1/1-es Kosár 13 literes fritőzhöz,
- 1/1-es Kosár 13 vagy 15 literes fritőzhöz,
- 1/2-es Kosár 13 vagy 15 literes fritőzhöz
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FE 740/13 E Elektromos fritőzt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FE 740/13 E |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 51.5 kg |
| Teljesítmény | 9,9 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 1 aknás, 13 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Jó Vivien, Hajdúhadház - 2016.08.06
Buday Attila, Pilis - 2016.05.07