RM Gastro E 6 Pizzakemence
Cikkszám: E 6
(3 értékelés alapján)Termék ára
551 458 Ft + ÁFA
Bruttó: 700 352 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro E 6 Pizzakemence
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az elektromos üzemű pizzakemencében 6 db 33 cm-es átmérőjű pizzát tudunk sütni.
Termék jellemzői:
- a kemence mérete: 700 mm x 1050 mm x 150 mm,
- a pizzakemence sütőfelülete magas porozitású, nagy párafelvevő képességű, hő -és tűzálló samott kőből van,
- a samott kő 14 mm vastagságú,
- tekerőgombos vezérlés,
- idő és hőfok kapcsolás,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- üveg ablakkal,
- belső világítással,
- a hőfokot 50-450°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro E 6 Pizzakemencét kifejezetten ajánljuk pizzériáknak, éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | E 6 |
| Szélesség | 980 mm |
| Mélység | 1259 mm |
| Magasság | 412 mm |
| Súly | 114.1 kg |
| Teljesítmény | 7,2 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 1 aknás, kamra belső mérete: 700 x 1050 x 150 mm |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Szép Dóri, Kaba - 2016.08.26
Kató Csenge, Sándorfalva - 2016.07.07
Kárpáti Barna, Mezőhegyes - 2016.06.10