RM Gastro BRM 90/80 G Billenőserpenyő
Cikkszám: BRM 90/80 G
(2 értékelés alapján)Termék ára
1 769 128 Ft + ÁFA
Bruttó: 2 246 793 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro BRM 90/80 G Billenőserpenyő
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A serpenyő a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
A billenőserpenyők sokoldalúan alkalmazható sütő-főző berendezések. Ezekben a nagy mennyiségű ételek sütésére alkalmas serpenyőkben a sütés és pirítás mellett a főzés is lehetővé válik.
Termék jellemzői:
- gázüzemű,
- rozsdamentes acél burkolat,
- a medence 12 mm-es falvastagsággal és öntöttvas belső felülettel rendelkezik,
- motoros billentés,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- hideg és melegvízre való csatlakozási lehetőség,
- űrtartalom: 80 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro BRM 90/80 G Billenőserpenyőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BRM 90/80 G |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 153.5 kg |
| Teljesítmény | 22 (G) + 0,12 (E) kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 80 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Sass Boglárka, Ercsi - 2016.12.11
Barta Sámuel, Szikszó - 2016.02.28