RM Gastro BRM 780 E/N Billenőserpenyő
Cikkszám: BRM 780 E/N
(3 értékelés alapján)Termék ára
1 759 170 Ft + ÁFA
Bruttó: 2 234 146 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro BRM 780 E/N Billenőserpenyő
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A serpenyő a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
A billenőserpenyők sokoldalúan alkalmazható sütő-főző berendezések. Ezekben a nagy mennyiségű ételek sütésére alkalmas serpenyőkben a sütés és pirítás mellett a főzés is lehetővé válik.
Termék jellemzői:
- elektromos üzemű,
- rozsdamentes acél borítás,
- a medence 12 mm-es falvastagsággal és rozsdamentes belső felülettel rendelkezik,
- motoros billentésű, a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- hideg és melegvízre való csatlakozási lehetőség,
- űrtartalom: 50 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro BRM 780 E/N Billenőserpenyőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BRM 780 E/N |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 167.5 kg |
| Teljesítmény | 10,5 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 50 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Lovász Tibor, Hajdúsámson - 2016.11.24
Somogyi Roland, Ráckeve - 2016.03.30
Tóth Gergely, Nyírtelek - 2015.12.10