RM Gastro BRM 780 E Billenőserpenyő
Cikkszám: BRM 780 E
(1 értékelés alapján)Termék ára
1 634 404 Ft + ÁFA
Bruttó: 2 075 693 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro BRM 780 E Billenőserpenyő
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A serpenyő a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
A billenőserpenyők sokoldalúan alkalmazható sütő-főző berendezések. Ezekben a nagy mennyiségű ételek sütésére alkalmas serpenyőkben a sütés és pirítás mellett a főzés is lehetővé válik.
Termék jellemzői:
- elektromos üzemű,
- rozsdamentes acél borítás,
- a medence 12 mm-es falvastagsággal és öntöttvas belső felülettel rendelkezik,
- motoros billentésű,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- hideg és melegvízre való csatlakozási lehetőség,
- űrtartalom: 50 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro BRM 780 E Billenőserpenyőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BRM 780 E |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 167.5 kg |
| Teljesítmény | 10,5 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 50 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Tordai Kornél, Jászfényszaru - 2016.06.22