RM Gastro BRM 90/120 E Billenőserpenyő
Cikkszám: BRM 90/120 E
(3 értékelés alapján)Termék ára
2 018 676 Ft + ÁFA
Bruttó: 2 563 719 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro BRM 90/120 E Billenőserpenyő
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A serpenyő a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
A billenőserpenyők sokoldalúan alkalmazható sütő-főző berendezések. Ezekben a nagy mennyiségű ételek sütésére alkalmas serpenyőkben a sütés és pirítás mellett a főzés is lehetővé válik.
Termék jellemzői:
- elektromos üzemű,
- rozsdamentes acél burkolat,
- a medence 12 mm-es falvastagsággal és öntöttvas belső felülettel rendelkezik,
- motoros billentés,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- hideg és melegvízre való csatlakozási lehetőség,
- űrtartalom: 120 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro BRM 90/120 E Billenőserpenyőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BRM 90/120 E |
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 199 kg |
| Teljesítmény | 18,12 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 120 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Báthory Réka , Ibrány - 2017.01.12
Kovách Marcell, Újkígyós - 2016.05.11
Zentai Klaudia, Püspökladány - 2016.03.03