RM Gastro BR 90/80 G/N Billenőserpenyő
Cikkszám: BR 90/80 G/N
(2 értékelés alapján)Termék ára
1 529 604 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 942 597 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro BR 90/80 G/N Billenőserpenyő
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A serpenyő a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
A billenőserpenyők sokoldalúan alkalmazható sütő-főző berendezések. Ezekben a nagy mennyiségű ételek sütésére alkalmas serpenyőkben a sütés és pirítás mellett a főzés is lehetővé válik.
Termék jellemzői:
- gázüzemű,
- piezzo (elektromos) gyújtással működik,
- rozsdamentes acél burkolat,
- a medence 12 mm-es falvastagsággal és rozsdamentes acél belső felülettel rendelkezik,
- kézi billentés,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- hideg és melegvízre való csatlakozási lehetőség,
- űrtartalom: 80 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro BR 90/80 G/N Billenőserpenyőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BR 90/80 G/N |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 150.5 kg |
| Teljesítmény | 22 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 80 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Tolvaj Krisztián, Derecske - 2016.11.19
Kerekes Judit, Mór - 2016.11.03