RM Gastro BR 90/120 E Billenőserpenyő
Cikkszám: BR 90/120 E
(1 értékelés alapján)Termék ára
1 674 368 Ft + ÁFA
Bruttó: 2 126 447 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro BR 90/120 E Billenőserpenyő
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A serpenyő a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
A billenőserpenyők sokoldalúan alkalmazható sütő-főző berendezések. Ezekben a nagy mennyiségű ételek sütésére alkalmas serpenyőkben a sütés és pirítás mellett a főzés is lehetővé válik.
Termék jellemzői:
- elektromos üzemű,
- rozsdamentes acél burkolat,
- a medence 12 mm-es falvastagsággal és öntöttvas belső felülettel rendelkezik,
- kézi billentés,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- hideg és melegvízre való csatlakozási lehetőség,
- űrtartalom: 120 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro BR 90/120 E Billenőserpenyőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BR 90/120 E |
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 196.2 kg |
| Teljesítmény | 18 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 120 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Szántó Róbert, Csorna - 2016.09.30