NTF SLF 190 W Jégdaragép
Cikkszám: SLF190W
(3 értékelés alapján)Termék ára
1 013 108 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 286 647 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SLF 190 W Jégdaragép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- vízhűtéssel működik,
- teljesítmény: 95 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 19 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SLF 190 W Jégdaragépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SLF190W |
| Szélesség | 496 mm |
| Mélység | 660 mm |
| Magasság | 685 mm |
| Súly | 59 kg |
| Teljesítmény | 0,55 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | vízhűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Szarvas Ági, Kaba - 2016.12.17
Szombathy Bence, Szentlőrinc - 2016.01.22
Fábián Ferenc, Nagyecsed - 2015.12.22