NTF SL 60 W Jéggép
Cikkszám: SL60W
(1 értékelés alapján)Termék ára
459 380 Ft + ÁFA
Bruttó: 583 413 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 60 W Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- vízhűtéssel működik,
- teljesítmény: 32 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 9 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 60 W Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL60W |
| Szélesség | 387 mm |
| Mélység | 465 mm |
| Magasság | 687 mm |
| Súly | 38 kg |
| Teljesítmény | 0,35 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | vízhűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Fejes Edina, Ráckeve - 2016.06.11