NTF SL 35 W Jéggép
Cikkszám: SL35W
(3 értékelés alapján)Termék ára
393 048 Ft + ÁFA
Bruttó: 499 171 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 35 W Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- vízhűtéssel működik,
- teljesítmény: 22 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 4 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 35 W Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL35W |
| Szélesség | 355 mm |
| Mélység | 404 mm |
| Magasság | 590 mm |
| Súly | 28 kg |
| Teljesítmény | 0,32 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | vízhűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Grósz Réka , Solt - 2016.12.17
Jankovics Éva, Sajószentpéter - 2016.08.31
Molnár Tibor, Túrkeve - 2015.10.01