NTF SL 110 W Jéggép
Cikkszám: SL110W
(3 értékelés alapján)Termék ára
610 996 Ft + ÁFA
Bruttó: 775 965 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 110 W Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- vízhűtéssel működik,
- teljesítmény: 53 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 25 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 110 W Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL110W |
| Szélesség | 497 mm |
| Mélység | 592 mm |
| Magasság | 887 mm |
| Súly | 55 kg |
| Teljesítmény | 0,5 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | vízhűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Fábián Lilla, Sárvár - 2017.01.31
Sovány László, Jászárokszállás - 2016.07.05
Graner Alexandra, Bátaszék - 2015.11.28