NTF SL 140 W Jéggép
Cikkszám: SL140W
(1 értékelés alapján)Termék ára
816 584 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 037 062 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
NTF SL 140 W Jéggép
Az olasz cég 1991-es fennállása óta foglalkozik jéggépek forgalmazásával, mely gépek mindenféle nemzetközi és helyi előírásnak megfelelnek.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél külső,
- vízhűtéssel működik,
- teljesítmény: 68 kg / 24 h,
- tároló kapacitás: 40 kg
Partnereink tapasztalatai alapján az NTF SL 140 W Jéggépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SL140W |
| Szélesség | 735 mm |
| Mélység | 603 mm |
| Magasság | 907 mm |
| Súly | 67 kg |
| Teljesítmény | 0,7 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | vízhűtés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Bajusz Adorján, Dunaföldvár - 2016.09.15