TEF-11L-2 Elektromos fritőz, 2 x 11 literes
Cikkszám: TEF11L2
(3 értékelés alapján)
TEF-11L-2 Elektromos fritőz, 2 x 11 literes
Termék jellemzői:
- 2 x 11 literes,
- asztali kialakítás,
- hidegzónás,
- kétaknás,
- 14 kg sült burgonyát lehet vele 1 óra alatt sütni,
- rozsdamentes acél burkolat és tartály,
- a hőmérsékletet 60-190°C között tudjuk szabályozni,
- biztonsági termosztát,
- túlfűtés elleni védelem,
- kijelző,
- külön-külön vezérelhető medencék,
- 2 db (250 mm x 270 mm x 140 mm méretű krómozott kosár tartozik hozzá
Partnereink tapasztalatai alapján a TEF-11L-2 Elektromos 2 x 11 literes fritőzt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | TEF11L2 |
| Szélesség | 670 mm |
| Mélység | 460 mm |
| Magasság | 345 mm |
| Súly | 15 kg |
| Teljesítmény | 7 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 2 aknás, 11 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Varga Nóra, Szeghalom - 2016.06.01
Lengyel Géza, Sajószentpéter - 2016.01.08
Szántó Bianka, Füzesgyarmat - 2015.12.27
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Eddigi kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban
Kotroczóné Ország Judit - 2021.07.19
T. Cím! A két 11 literes akna mit takar, mennyi olajat kell bele önteni? Köszönettel!
Kedves Judit! A 11 literes aknába kb. 10 liter olajat kell beleönteni. További kérdés esetén állunk szíves rendelkezésére. Üdvözlettel: Balázs Edit Skill Trade Kft.