Termék ára
499 000 Ft + ÁFA
Bruttó: 633 730 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
SW-180 - Kétszekciós, kompresszoros borhűtő
A kétszekciós, kompresszoros hűtésű borhűtő fekete oldalborítással, rozsdamentes, dupla és sötétített üvegezésű ajtóval, 2 különálló digitális hőfokkijelzővel, belső LED világítással, ventilátorral és zárral rendelkezik.
A borok optimális tárolási hőmérsékleten tovább megőrzik értékes tulajdonságaikat, zamatukat. A jó minőségű palackozott bor kényes az optimális tárolási hőmérsékletre, ezért azt minden esetben biztosítanunk kell.
Ideáli tárolási hőmérsékletek:
- Testes vörösborok: +16°C-tól +18°C-ig
- Könnyű, fiatal vörösborok: +14°C-tól +15°C-ig
- Desszert borok: +12°C-tól +13°C-ig
- Rosé borok: +10°C-tól +11°C-ig
- Fehér borok: +9°C-tól +10°C-ig
- Pezsgők, habzóborok, jégborok: +5°C-tól + 8°C-ig
Termék jellemzői:
- Külső méretek: 595 x 680 x 1840 mm
- Zár: van
- Világítás: van
- Tápfeszültség: 220-240 V, 50 Hz
- Teljesítmény: 170 W
- Súly: 90 kg
- Polc: fa
- Palack (0,75 literes bordeaux): 180 db
- Hűtéstartomány: (+25°C, 60% Rh) +5 ... +22/ +5 ... +22 °C
- Hűtési mód: kompresszoros
- Hőfokszabályzó: digitális
- Energiafogyasztás: 1,30 kWh/24h
- Bruttó űrtartalom: 480 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az SW-180 - Kétszekciós, kompresszoros borhűtőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SW-180 |
| Szélesség | 595 mm |
| Mélység | 680 mm |
| Magasság | 1840 mm |
| Súly | 90 kg |
| Teljesítmény | 0,170 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | Kétszekciós, kompresszoros. |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába