CASO WineComfort 126 borhűtő
Tetemes, több mint 100 üvegből álló borkészlettel rendelkezik? Külön szeretné tárolni őket 2 zónában, a borfajtának javasolt hőmérsékleten? Rendeljen tőlünk Caso WineComfort 126 borhűtőt!
Termék jellemzői:
- Kiváló minőségű borhűtő kompresszoros hűtéstechnikával
- Két elkülönített hőmérsékleti zóna, melyek külön-külön szabályozhatóak a fehér, illetve a vörös borok számára
- Hatékony ventilációs rendszerek biztosítják a stabil hőmérsékletet zónánként
- 126 palack tárolására alkalmas (palack magasság: 310 mm)
- 3 rétegű, UV filterrel ellátott üveg az optimális aromavédelemért
- Tökéletes hőszigetelés a leggazdaságosabb energiafogyasztásért
- Hőmérséklet szabályozható: 5 – 20 °C között
- Érintő vezérlés
- Fehér színű LED hőmérséklet kijelző zónánként
- Kapcsolható belső világítás
- Időtálló design, elegáns rozsdamentes acél kivitel, ergonomikus fogantyú
- Nagyon halk működés, zajszint 42 dB
Partnereink tapasztalatai alapján a WineComfort 126 borhűtőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | WineComfort 126 (665) |
| Szélesség | 595 mm |
| Mélység | 625 mm |
| Magasság | 1590 mm |
| Súly | 76.1 kg |
| Teljesítmény | 0,150 kW |
| Feszültség | 220-240 V |
| Speciális | Két hőmérsékleto zóna. |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Még nem érkezett értékelés
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Eddigi kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban
Még nem tettek fel kérdést ezzel a termékkel kapcsolatban.