RM Gastro SPS 740 G Gáztűzhely 2 égővel
Cikkszám: SPS 740 G
(1 értékelés alapján)Termék ára
462 676 Ft + ÁFA
Bruttó: 587 599 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SPS 740 G Gáztűzhely 2 égővel
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 2 db sárgaréz égővel rendelkezik,
- az égők teljesítménye a következő: 1 db 4 kW, és 1 db 8,5 kW,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- szabályozható lángintenzitás,
- őrláng funkció,
- rozsdamentes acél burkolat,
- öntött vas rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve, melyhez opcionálisan rendelhető ajtó
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPS 740 G Gáztűzhelyet 2 égővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPS 740 G |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 44.5 kg |
| Teljesítmény | 12,5 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 2 égős |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Salomon Anita, Hajdúhadház - 2016.06.22