RM Gastro SP 740 G Gáztűzhely 2 égővel
Cikkszám: SP 740 G
(2 értékelés alapján)Termék ára
446 608 Ft + ÁFA
Bruttó: 567 192 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SP 740 G Gáztűzhely 2 égővel
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 2 db öntöttvas égővel rendelkezik,
- az égők teljesítménye a következő: 1 db 4,5 kW, és 1 db 7,5 kW,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- szabályozható lángintenzitás,
- őrláng funkció,
- rozsdamentes acél burkolat,
- öntöttvas rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve, melyhez opcionálisan rendelhető ajtó
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 740 G Gáztűzhelyet 2 égővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP 740 G |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 45.5 kg |
| Teljesítmény | 12 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 2 égős |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Nemes Mátyás, Aszód - 2017.01.06
Kedves Anita, Sümeg - 2016.10.23