RM Gastro SPQ 90/80 E Elektromos tűzhely 4 szögletes főzőlappal
Cikkszám: SPQ 90/80 E (PCQ9080E régi)
(1 értékelés alapján)Termék ára
878 339 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 115 490 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SPQ 90/80 E Elektromos tűzhely 4 szögletes főzőlappal
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. Az elektromos tűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 4 db, egyenként 3,5 kW teljesítménnyel üzemelő, szögletes alakú, 300 mm x 300 mm méretű, öntöttvas főzőlappal rendelkezik,
- a főzőlapok belső hővédelemmel vannak ellátva a túlmelegedés ellen,
- rozsdamentes acél burkolat,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve,melyhez opcionálisan rendelhető ajtó,
- állítható lábak,
- nem tartozik hozzá sütőtér
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPQ 90/80 E Elektromos tűzhelyet 4 szögletes főzőlappal kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPQ 90/80 E (PCQ9080E régi) |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 91.5 kg |
| Teljesítmény | 14 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 4 szögletes lap |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Vörös Alexandra, Lajosmizse - 2016.06.01