RM Gastro SPL 90/40 E Elektromos tűzhely 2 süllyesztett szögletes főzőlappal
Cikkszám: SPL 90/40 E (PCL9040E régi)
(3 értékelés alapján)Termék ára
461 625 Ft + ÁFA
Bruttó: 586 264 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SPL 90/40 E Elektromos tűzhely 2 süllyesztett szögletes főzőlappal
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. Az elektromos tűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 2 db, egyenként 3 kW teljesítménnyel üzemelő, szögletes alakú, 300 mm x 300 mm méretű, nagy teljesítményű öntöttvas főzőlappal rendelkezik,
- a főzőlapok belső hővédelemmel vannak ellátva a túlmelegedés ellen,
- rozsdamentes acél burkolat,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve, melyhez opcionálisan rendelhető ajtó,
- állítható lábak,
- nem tartozik hozzá sütőtér
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPL 90/40 E Elektromos tűzhelyet 2 süllyesztett szögletes főzőlappal kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPL 90/40 E (PCL9040E régi) |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 69 kg |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 szögletes lap |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Gereben Arnold, Mezőcsát - 2016.10.15
Novák Csilla, Törökbálint - 2016.04.20
Antall Patrik, Nagykálló - 2015.11.14