RM Gastro SPBT 780/21 G Gáztűzhely 4 égővel, gázüzemű sütővel
Cikkszám: SPBT78021G
(3 értékelés alapján)
RM Gastro SPBT 780/21 G Gáztűzhely 4 égővel, gázüzemű sütővel
A termék gyártása megszűnt!
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 4 db öntöttvas égővel rendelkezik,
- az égők teljesítménye a következő: 1 db 3,5 kW és 3 db 6 kW,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- öntöttvas rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- rozsdamentes acél burkolat,
- állítható lábak,
- gázüzemű sütővel rendelkezik,
- a sütő teljesítménye 6 kW,
- GN 2/1-es sütőrács tartozik hozzá
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPBT 780/21 G Gáztűzhelyet 4 égővel, gázüzemű sütővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPBT78021G |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 111.5 kg |
| Teljesítmény | 27,5 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 4 égős + sütő |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Nyitrai Attila, Sándorfalva - 2016.12.13
Lakatos Lilla, Ibrány - 2016.05.22
Kelemen Arnold, Lőrinci - 2016.05.02