RM Gastro SPB 7012 G Gáztűzhely 6 égővel
Cikkszám: SPB7012G
(2 értékelés alapján)
RM Gastro SPB 7012 G Gáztűzhely 6 égővel
A termék gyártása megszűnt!
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 6 db öntöttvas égővel rendelkezik,
- az égők teljesítménye a következő: 2 db 3,5 kW, és 4 db 6 kW,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- szabályozható lángintenzitás,
- rozsdamentes acél burkolat,
- öntöttvas rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- asztali kialakítás
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPB 7012 G Gáztűzhelyet 6 égővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPB7012G |
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 77 kg |
| Teljesítmény | 31 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 6 égős |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Báthory Bori, Zalaszentgrót - 2016.10.18
Vastagh Zita, Zirc - 2016.04.19