RM Gastro SP 90/80 G Gáztűzhely 4 égővel
Cikkszám: SP 90/80 G (PC90/80G régi)
(3 értékelés alapján)Termék ára
766 048 Ft + ÁFA
Bruttó: 972 881 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SP 90/80 G Gáztűzhely 4 égővel
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 4 db sárgaréz égővel rendelkezik,
- az égők teljesítménye a következő: 1 db 3,5 kW, 1 db 5 kW és 2 db 8 kW,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- őrláng funkció,
- rozsdamentes acél burkolat,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve, melyhez opcionálisan rendelhető ajtó,
- állítható lábak,
- nem tartozik hozzá sütőtér,
- rozsdamentes rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 90/80 G Gáztűzhelyet 4 égővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP 90/80 G (PC90/80G régi) |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 87.8 kg |
| Teljesítmény | 24,5 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 4 égős |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Tóth Dorottya, Berettyóújfalu - 2016.10.04
Vadas Adrienn, Csákvár - 2016.05.12
Vadas Zsolt, Létavértes - 2016.02.09