RM Gastro SP 90/40 G Gáztűzhely 2 égővel
Cikkszám: SP 90/40 G (PC9040G régi)
(3 értékelés alapján)Termék ára
459 129 Ft + ÁFA
Bruttó: 583 093 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SP 90/40 G Gáztűzhely 2 égővel
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 2 db, egyenként 8 kW teljesítménnyel üzemelő sárgaréz égővel rendelkezik,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- őrláng funkció,
- rozsdamentes acél burkolat,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve, melyhez opcionálisan rendelhető ajtó,
- állítható lábak,
- nem tartozik hozzá sütőtér,
- rozsdamentes rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 90/40 G Gáztűzhelyet 2 égővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP 90/40 G (PC9040G régi) |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 50.7 kg |
| Teljesítmény | 16 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 2 égős |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Csorba Arnold, Jászapáti - 2016.12.20
Pék Klaudia, Bátonyterenye - 2016.12.17
Tolvaj Tamás, Kerekegyháza - 2015.10.13