RM Gastro SP 90/5 ELS Elektromos tűzhely 5 db kör alakú főzőlappal
Cikkszám: SP 90/5 ELS
(2 értékelés alapján)Termék ára
293 196 Ft + ÁFA
Bruttó: 372 359 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SP 90/5 ELS Elektromos tűzhely 5 db kör alakú főzőlappal
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. Az elektromos tűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 600-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 5 db, egyenként 2 kW teljesítménnyel üzemelő, kör alakú, 180 mm átmérőjű, öntöttvas főzőlappal rendelkezik,
- a főzőlapok belső hővédelemmel vannak ellátva a túlmelegedés ellen,
- 6 fokozatú teljesítmény szabályzás,
- rozsdamentes acél burkolat,
- asztali kialakítás,
- nem tartozik hozzá sütő
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 90/5 ELS Elektromos tűzhelyet 5 db kör alakú főzőlappal kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP 90/5 ELS |
| Szélesség | 990 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 50 kg |
| Teljesítmény | 10 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 5 kör lap |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Farkas Edina, Sajószentpéter - 2016.10.16
Albert Tamás, Abony - 2016.09.29