RM Gastro SP 30 ELS Elektromos tűzhely 2 db kör alakú főzőlappal
Cikkszám: SP 30 ELS
(3 értékelés alapján)Termék ára
122 269 Ft + ÁFA
Bruttó: 155 282 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SP 30 ELS Elektromos tűzhely 2 db kör alakú főzőlappal
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. Az elektromos tűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 600-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 2 db, egyenként 2 kW teljesítménnyel üzemelő, kör alakú, 180 mm átmérőjű, öntöttvas főzőlappal rendelkezik,
- a főzőlapok belső hővédelemmel vannak ellátva a túlmelegedés ellen,
- 6 fokozatú teljesítmény szabályzás,
- rozsdamentes acél burkolat,
- asztali kialakítás,
- nem tartozik hozzá sütő
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 30 ELS Elektromos tűzhelyet 2 db kör alakú főzőlappal kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP 30 ELS |
| Szélesség | 330 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 16.7 kg |
| Teljesítmény | 4 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 kör lap |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Császár Mátyás, Kunhegyes - 2017.02.24
Kerekes Csenge, Kunszentmiklós - 2016.07.29
Bakó Niki, Sajószentpéter - 2016.07.28