RM Gastro FE 1010 TD Elektromos fritőz (Comfort Line)
Cikkszám: FE 1010 TD
(3 értékelés alapján)Termék ára
320 643 Ft + ÁFA
Bruttó: 407 217 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FE 1010 TD Elektromos fritőz (Comfort Line)
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Termék jellemzői:
- hidegzónás,
- 2 db 11 literes űrtartalmú, rozsdamentes medencékkel és burkolattal rendelkezik,
- 4 db 130 mm x 235 mm x 100 mm méretű, krómozott acél drótkosarak tartoznak hozzá,
- kapacitás: 20 kg hasábburgonya,
- leeresztőcsappal,
- a medence sarkai le vannak kerekítve, így az eszközt sokkal könnyebben tudjuk tisztán tartani,
- a kívánt hőmérsékletet 50-190°C között a hőfokszabályozó segítségével állíthatjuk be,
- a biztonsági termosztát pedig a biztonsági mikrokapcsoló segítségével 230°C-on kapcsol le
A komfort fokozatú elnevezést a következő extrák alapján kapta:
- kosár akasztó,
- oldal fogantyú,
- fűtőelem védő,
- a tartály kivételéhez fülek
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FE 1010 TD Elektromos fritőzt (Comfort Line) kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FE 1010 TD |
| Szélesség | 720 mm |
| Mélység | 420 mm |
| Magasság | 370 mm |
| Súly | 24.8 kg |
| Teljesítmény | 16,2 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 aknás, 11 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Balázs Ferenc, Újfehértó - 2017.01.07
Lovász Zsuzsi, Csorna - 2016.12.15
Papp Erika, Füzesgyarmat - 2016.08.02