RM Gastro FE 07 V Elektromos fritőz (Comfort Line)
Cikkszám: FE 07 V
(2 értékelés alapján)
RM Gastro FE 07 V Elektromos fritőz (Comfort Line)
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Termék jellemzői:
- hidegzónás,
- 8 literes űrtartalmú, rozsdamentes medencével és burkolattal rendelkezik,
- 1 db 210 mm x 235 mm x 100 mm méretű, krómozott acél drótkosár tartozik hozzá,
- kapacitás: 7 kg hasábburgonya,
- leeresztőcsappal,
- a medence sarkai le vannak kerekítve, így az eszközt sokkal könnyebben tudjuk tisztán tartani,
- a kívánt hőmérsékletet 50-190°C között a hőfokszabályozó segítségével állíthatjuk be,
- a biztonsági termosztát pedig a biztonsági mikrokapcsoló segítségével 230°C-on kapcsol le
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FE 07 V Elektromos fritőzt (Standart Line) kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FE 07 V |
| Szélesség | 270 mm |
| Mélység | 420 mm |
| Magasság | 370 mm |
| Súly | 8.9 kg |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 1 aknás, 8 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Budai Róbert, Felsőzsolca - 2016.10.11
Cinege Flóra, Kiskunmajsa - 2016.07.04