RM Gastro FE 07 E/V Elektromos fritőz (Standard Line)
Cikkszám: FE 07 E/V
(2 értékelés alapján)Termék ára
107 297 Ft + ÁFA
Bruttó: 136 267 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FE 07 E/V Elektromos fritőz (Standard Line)
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Termék jellemzői:
- hidegzónás,
- 8 literes űrtartalmú rozsdamentes medencével és burkolattal rendelkezik,
- 1 db 210 mm x 235 mm x 100 mm méretű, krómozott acél drótkosár tartozik hozzá,
- kapacitás: 7 kg hasábburgonya,
- a medence sarkai le vannak kerekítve, így az eszközt sokkal könnyebben tudjuk tisztán tartani,
- a kívánt hőmérsékletet 50-190°C között a hőfokszabályozó segítségével állíthatjuk be,
- a biztonsági termosztát pedig a biztonsági mikrokapcsoló segítségével 230°C-on kapcsol le
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FE 07 E/V Elektromos fritőzt (Standard Line) leeresztő csappal kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FE 07 E/V |
| Szélesség | 270 mm |
| Mélység | 420 mm |
| Magasság | 370 mm |
| Súly | 8 kg |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 1 aknás, 8 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Csonka Lili, Mindszent - 2016.11.18
Tar Ervin, Sajószentpéter - 2016.03.29