Maxima SP MVAC 300 Professzionális vákuumcsomagoló gép
Cikkszám: SPMVAC300
(1 értékelés alapján)Termék ára
372 312 Ft + ÁFA
Bruttó: 472 836 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Maxima SP MVAC 300 Professzionális vákuumcsomagoló gép
A vákuumcsomagolási eljárás segítségével az élelmiszerek eltarthatóságát nagyban meg tudjuk növelni annak köszönhetően, hogy a romlást vagy minőségbeni csökkenést eredményező biokémiai folyamatokat meggátoljuk és késleltetjük. A vákuumcsomagolás az élelmiszeriparon belül leginkább a húsfélék, húskészítmények, sajtok, tejpor, őrölt kávé, a töltött és nyers tésztafélék csomagolására alkalmas.
Termék jellemzői:
- belső, kamrában történő csomagoláshoz,
- lapos tetős fóliahegesztés,
- automatizált csomagolási folyamat (szívás, hegesztés),
- rozsdamentes külső burkolat,
- digitális vezérlés,
- elektronikusan programozható,
- hegesztőél hossza: 300 mm,
- vákuumpumpa kapacitás: 10 m3 / h,
- vákuumkamra mérete: 320x370x185 mm
Partnereink tapasztalatai alapján a Maxima SP MVAC 300 Professzionális vákuumcsomagoló gépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPMVAC300 |
| Szélesség | 370 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Magasság | 435 mm |
| Súly | 40 kg |
| Teljesítmény | 0,37 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | kamrás |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Kovách Veronika, Szentlőrinc - 2016.07.12