Intercom SQUARE 300/F-B professzionális vákuumcsomagoló gép
Cikkszám: SQUARE300FB
5 (3 értékelés alapján)
Termék ára
Kosárba teszem
Leíráshoz
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Termék jellemzői:
  • belső, kamrában történő csomagoláshoz,
  • lapos tető,
  • fóliahegesztés,
  • automatizált csomagolási folyamat (szívás, hegesztés),
  • rozsdamentes külső burkolat,
  • digitális vezérlés,
  • 6 programlehetőség,
  • hegesztőél hossza: 300 mm,
  • vákuumpumpa kapacitás: 6 m3/ h,
  • vákuumkamra mérete: 310 x 350 x 120 mm
Cikkszám SQUARE300FB
Szélesség 410 mm
Mélység 460 mm
Magasság 370 mm
Teljesítmény 0,35 kW
Feszültség 230 V