Intercom SQUARE 550 DUAL C professzionális vákuumcsomagoló gép
Cikkszám: SQUARE550DUALC
4 (1 értékelés alapján)
Termék ára
Kosárba teszem
Leíráshoz
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Termék jellemzői:
  • belső, kamrában történő csomagoláshoz,
  • fóliahegesztés,
  • automatizált csomagolási folyamat (szívás, hegesztés),
  • rozsdamentes külső burkolat,
  • domborított műanyag fedő,
  • digitális vezérlés,
  • 6 programlehetőség,
  • dupla hegesztőéllel,
  • hegesztőél hossza: 2 x 550 mm,
  • vákuumpumpa kapacitás: 60 m3/h,
  • vákuumkamra mérete: 720 x 570 x 230 mm,
  • 4 db keréken áll a berendezés, így az eszköz teljesen mobil és könnyen szállítható
Cikkszám SQUARE550DUALC
Szélesség 840 mm
Mélység 700 mm
Magasság 1050 mm
Feszültség 400 V