ETS-6 6 szeletes toaster
Cikkszám: ETS6
(2 értékelés alapján)
ETS-6 6 szeletes toaster
Termék jellemzői:
- az egy szintes melegszendvics sütő sarkai lekerekítettek, így könnyen tisztán tudjuk tartani,
- a hőmérsékletet 20-85°C között tudjuk szabályozni,
- 0-15 perces időzítővel,
- rozsdamentes acél házzal rendelkezik,
- 6 db szendvics elkészítésére kiválóan alkalmas
Partnereink tapasztalatai alapján az ETS-6 6 szeletes toaster kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | ETS6 |
| Szélesség | 460 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 7 kg |
| Teljesítmény | 2,5 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 6 szeletes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Czinege Andi, Tát - 2016.12.06
Balog Roland, Tiszaföldvár - 2016.08.03
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Eddigi kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban
Még nem tettek fel kérdést ezzel a termékkel kapcsolatban.