ETS-4 4 szeletes toaster
Cikkszám: ETS4
(3 értékelés alapján)Termék ára
43 789 Ft + ÁFA
Bruttó: 55 612 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
ETS-4 4 szeletes toaster
Termék jellemzői:
- az egy szintes melegszendvics sütő sarkai lekerekítettek, így könnyen tisztán tudjuk tartani,
- a hőmérsékletet 20-85°C között tudjuk szabályozni,
- 0-15 perces időzítővel,
- rozsdamentes acél házzal rendelkezik,
- 4 db szendvics elkészítésére kiválóan alkalmas
Partnereink tapasztalatai alapján az ETS-4 4 szeletes toaster kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | ETS4 |
| Szélesség | 325 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 5 kg |
| Teljesítmény | 1,8 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 4 szeletes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Kocsis Dorottya, Tököl - 2016.12.12
Pusztai Zsófia, Isaszeg - 2016.12.04
Szabó Zalán, Abony - 2016.08.18